NEDEN BİLSA?

Üstün üretim teknolojisi MIM ile kompleks ve küçük parçaların standart üretim yöntemleriyle üretiminde karşılaşılan zorlukları ve kısıtlamaları ortanda kaldırarak, özgürce tasarlanan parçalarınızın üretimini hemen hemen her ölçekte gerçekleştiriyoruz.

Tecrübeli ve alanında uzman ekibimiz, yüksek niteliklere sahip makine parkurumuz ve kalite kontrol bandımız ile müşteri odaklı bir üretim hizmeti sunuyoruz. Üretim süreci boyunca yaşanabilecek olası sorunları ortadan kaldırarak, kaliteli ve eşsiz bir üretim gerçekleştirmekteyiz.

Bilsa, ürünlerinizde ihtiyacınız olan ayrıcalığı elde etmek için uzman ekibi ve gelişmiş üretim yöntemleri ile her zaman hizmetinizdedir.

Bilsa_savunma_mim_teknoloji_neden_bilsa_2

Düşük Maliyet

Büyük parçaların üretimi, döküm, dövme ve talaşlı imalat gibi standart yöntemlerle yapılırken, bilinen bu yöntemlerle daha yüksek maliyetler ve uzun süreçler doğuran küçük ve kompleks parçaların üretimi, MIM teknoloji ile çok daha düşük maliyetlerde ve kısa sürede gerçekleştirilir.

Hızlı Tedarik

Ürün üreticileri için sadece doğru ürünleri tedarik etmek değil, ayrıca bu ürünlerin zamanında üretilmesi çok önemlidir. Otomasyon üretim sistemlerimiz ve uzman kadromuz ile parçalarınızı kısa sürede üreterek her zaman memnuniyetiniz doğrultusunda çalışmaktayız.

Performans

Bilsa’da üretilen her parça, tamamlayıcısı olacağı ürünün daha iyi performans göstermesi için üretilmektedir.

Ürettiğimiz her parça çok özel olup, ürünlerin en verimli halde kullanılması için bütün parçaların gerekli kontrolleri ve uygulamaları yapıldıktan sonra müşterilerimize sevki gerçekleşir.

Ayrıca, bilinen diğer üretim metotlarına göre daha hızlı bir üretim sürecine sahip olan Toz Metal Enjeksiyon Kalıplama – MIM teknolojisi sayesinde müşterilerimizin stok maliyetleri düşürülürken, parçaların tedarik süreleri de kısaltılır.

Yöntem Geliştirme

Bilsa, sizlerin ve müşterilerinizin hak ettiği kalite, memnuniyet ve performansı sağlama anlayışını şirket politikası olarak benimsemiştir. Yenilikleri yakından takip eden alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, üretim sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için çabalar ve durmaksızın geliştirir.