NEDEN BİLSA?

Bilsa, tecrübeli ve alanında uzman ekibi, yüksek niteliklere sahip makine parkuru ve kalite kontrol bandı ile müşteri odaklı bir üretim hizmeti sunar. Üretim süreci boyunca yaşanabilecek olası sorunları ortadan kaldırarak, kaliteli ve eşsiz bir üretim gerçekleştirir. Bilsa’nın sektörde tercih edilen bir isim olmasını sağlayan üretim hâkimiyeti ve kabiliyetleri, üretmiş olduğu her üründe hissedilir.

Ürünlerinizde ihtiyacınız olan ayrıcalığı yakalayabilmeniz için, özel üretimlerimizle sizlerin de yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

Yöntem Geliştirme

Bilsa, sizlerin ve müşterilerinizin hak ettiği kalite, memnuniyet ve performansı sağlamayı kendine bir görev bilir. Yenilikleri yakından takip eden, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için çalışır ve sürece dair bilgileri sizinle paylaşarak ihtiyacınız olan ürünleri sorunsuz bir şekilde üretmek için tercih edilen bir üretim yöntemi ile gerçekleştirir.

Performans

Bilsa’da, ürünlerin performans ve işlevini artırılabilecek üretim yöntemi belirlenir ve üretim mümkün olan en düşük maliyetlerde yapılır. Ürettiğimiz her ürün çok özel olup, tamamlayıcısı olacağı ürünlerin en verimli halde kullanılması için gerekli kontroller ve uygulamalar gerçekleştirilir.

Düşük Maliyet

Bilsa olarak hedefimiz, tüm üretim yöntemlerinde düşük maliyet sağlayabilmektir. Büyük parçaların üretimi, döküm, dövme ve talaşlı imalat gibi standart yöntemlerle yapılırken, bilinen bu yöntemlerle daha yüksek maliyetler ve uzun süreçler doğuran küçük ve kompleks parçaların üretimi, MIM teknolojisine sahip tesisimizde daha düşük maliyetlerde hızlıca gerçekleştirilir.