Savunma

Bilsa, savunma sanayi geçmişi olan bir kurucuya sahip olmasının getirdikleri ile kuruluşundan itibaren savunma sanayi alanında birçok proje ve çalışmaya imza atmıştır. Ağırlıklı olarak ateşli silahlar üzerine üretilen yüksek hassasiyete sahip nihai parça üretimi gerek MIM gerek hassas döküm gerekse diğer üretim yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir.

Defenceee

Ateşli silah parçalarının saha içerisindeki performansı çok önemlidir. İçerisinde bulunulan durumun şartları fark etmeksizin, başarısızlık asla bir ateşli silah için seçenek değildir ve olmamalıdır. Pek çok lider üretici, bu alanda ihtiyaç duydukları hassasiyet, güç ve dayanıklılık gerektiren ateşli silah parçalarının üretimi için Bilsa’yı tercih etmektedir.

Ürettiğimiz bazı parça ve aksam parçaları:

  • Ateşleme Mekanizmaları
  • Ateşleme Sistem Parçaları
  • Gez – Arpacık Parça ve Sistemleri

Ateşli silahlar alanında uzmanlaşmış ekibimiz, ürünlerinizin ihtiyacı olan parçaları ve çalıştığı aksamları tanır ve süreci ilk aşamasından son üretim aşamasına kadar yöneterek hak ettiğiniz kaliteyi size sağlamayı bir görev edinmiştir. Ürettiğimiz parçalar üstün mukavemet özelliklerine ve dayanıklılığa sahiplerdir.

Savunma Sektörüne yaptığımız ürün örneklerinden bazıları…