Kurumsal

about_bilsa_details

1993 yılında İstanbul’da kurulan Bilsa, kurulduğu günden bu yana toz metal enjeksiyon kalıplama – MIM, talaşlı imalat, hassas döküm, dövme ve ekstrüzyon yöntemleri ile konularında uzman olan kuruluşlara parça üretimi hizmeti vermektedir. Müşterilerinin yanında bir “Çözüm Ortağı” olarak yer alan Bilsa, müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını anlayabilmek ve karşılayabilmek için onlarla yakın temasta çalışır.

“Bilsa; savunma sanayi, otomotiv, medikal, çelik, el aletleri ve elektrik endüstrilerinde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaç duydukları parçaların üretimi gerçekleştirilir.”

MİSYONUMUZ

Hata payını minimuma indirerek üretim yapma anlayışımız ve teknolojik gelişmelere sağladığımız uyumla, günümüzün önemli sektörlerine kaliteli ürünler sunmak.

VİSYONUMUZ

İnovasyonun sadece takipçisi değil bir parçası olarak, sürekli geliştirdiğimiz üretim yöntemlerimiz ile dünya çapında bir tedarikçi olmak.

Değerlerimiz

Ürünlerinizde ihtiyacınız olan ayrıcalığı yakalayabilmeniz için, özel üretimlerimizle sizlerin de yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

27+ yılı aşkın tecrübe
35+ Proje
Parça Üretimi
Dünya Standartlarında Üretim

ÜRETİM TESİSİMİZ

Bilsa, İstanbul’un önde gelen sanayi bölgesinde 2.000 m2 kapalı ve 1.000 m2 açık alanda üretim faaliyeti göstermektedir. Yılda 5.000.000 parça üretim kapasitesine sahip firmamızda, yüksek niteliklere sahip laboratuvar ve kalite ekipmanlarımız, en son teknoloji makine parkuru ve sistemlerimiz ile farklı sektörlerdeki çok sayıda şirket için parça üretimi gerçekleştirmekteyiz.